Speaker QR

Salonlar ve Konuşmacılar

İstediğiniz konuşmacıların sunum saatlerinde ilgili salonlardan katılım sağlayabilirsiniz.

Anadolu Salonu

09.15 - 09.45
Barış Yesugey Keynote,Google
09.45 - 10.00
Networking
10.00 - 10.45
Lemi Orhan Ergin Fixing the Typos in Software Development,Craftgate
10.45 - 11.00
Networking
11.00 - 11.30
Esat Gülkaya Ninja Yazılımcı Olmak!, Cheetahcart
11.30 - 11.45
Networking
11.45 - 12.30
Aydın Kaya Modern Data Management: A Journey in Implementing Data Contracts, Udemy
12.30 - 12.45
Networking
12.45 - 13.30
Ali Kutluhan Aktaş Open Source Library Risks and Controls: Practices from the Field, Intertech
13.30 - 14.00
Öğle Arası
14.00 - 14.45
Fatih Kadir Akın Deno ve Langchain Kullanarak AI Chat Uygulamaları, Teknasyon
14.45 - 15.00
Networking
15.00 - 15.45
Daron Yöndem Meet my AI Sidekick! GPT-4, Microsoft
15.45 - 16.00
Networking
16.00 - 16.45
Eser Özvataf Yeni JavaScript runtime'larıyla bir ekosistem örmek, Teknasyon
16.45 - 17.00
Networking
17.00 - 17.45
Yüksel Tolun Taking Chatbots to the Next Level Using LLMs
17.45
Kapanış - Çekiliş

Akdeniz Salonu ( Alt Kat)

09.15 - 09.45
Barış Yesugey Keynote,Google
09.45 - 10.00
Networking
10.00 - 10.45
Muhammed Pektaş Diffusion Models : The New Favorite Method in Generative AI, HUBX
10.45 - 11.00
Networking
11.00 - 11.30
Gazihan Alankuş Flutter'daki Yenilikler, İzmir Ekonomi Üniversitesi
11.30 - 11.45
Networking
11.45 - 12.30
Önder Ceylan Build amazing web apps with WebAssembly, IKIGAI Ventures
12.30 - 12.45
Networking
12.45 - 13.30
Emir Karşıyakalı Yazılım Geliştiriciler için Yaratıcı Ekonomi, Kommunity.com
13.30 - 14.00
Öğle Arası
14.00 - 14.45
Mehmet Safa Yalçıntaş Yazılımını Değiştir, LEVELUP
14.45 - 15.00
Networking
15.00 - 15.45
Caner Bayraktar Developer'dan Girişimciye: Piyasa Uyumlu Ürün ve Kısıtlı Kaynak İle Büyüme, Assistant App
15.45 - 16.00
Networking
16:00 - 16.45
Sibel Genç - Minenur Özdemir Çevik Proje Yönetimi ve DevOps: Yazılımın Hızlı Dönüşümü, Yaşar Bilgi A.Ş
16.45 - 17:00
Networking
17.00 - 17.45
Murat Ödemiş Creating High Performing Tribes, Philosophy of Product Management
17.45
Kapanış Çekiliş

Ege Salonu (Üst Kat)

09.15 - 09.45
Barış Yesugey Keynote,Google
09.45 - 10.00
Ara
10.00 - 10.45
Güven Atbakan Yazılımda Yerelleştirme Sanatı, Moneo
10.45 - 11.00
Networking
11.00 - 11.30
Deniz Kılınç Artificial Intelligence and Software Product Oriented Entrepreneurship, Norm Digital
11.30 - 11.45
Networking
11.45 - 12.30
Onur Yılmaz Dijital Parlaklık, LEVELUP
12.30 - 12.45
Networking
12.45 - 13.30
Emre Hızlı The New Era of State Management in Angular with Signals, Kortext
13.30 - 14.00
Öğle Arası
14.00 - 14.45
Ezran Onur Bayantemur Best Practices for React Native: From Coding to Testing, Akbank
14.45 - 15.00
Networking
15.00 - 15.45
Orhan Özkerçin What are 'core web vitals', and how can you measure a good web application?, Nesine.com
15.45 - 16.00
Networking
16.00 - 16.45
Koray Oksay Streamlining Kubernetes Deployments with GitOps: Best Practices and Beyond
16.45 - 17.00
Networking
17.00 - 17.45
Murat Şahin Neden Yapay Zeka Modellerinin %90'dan Fazlası Canlıya Çıkamaz?, NORM Digital
17.45
Kapanış - Çekiliş

Marmara Salonu (Üst Kat)

09.15 - 09.45
Barış Yesugey Keynote,Google
09.45 - 10.00
Networking
10.00 - 10.45
Ege Kaan Işık Dynamic SEO: Supercharging Next.js & Strapi for Search Excellence, Developia
10.00 - 10.45
Sarp Remzi Aksu A Study in Multiplatform
10.45 - 11.00
Networking
11.00- 11.30
Melike Bahar Kuluöztürk UI test automation with Espresso, Trendyol
11.30 - 11.45
Networking
11.45 - 12.30
İrem Kömürcü Comparative Analysis: Building Extraction, Deloitte
12.30 - 12.45
Networking
12.45 - 13.30
Murat Dinç CI/CD: Geliştiriciden Üretime Saniyeler İçinde Yolculuk, Sipay
13.30 - 14.00
Öğle Arası
14.00 - 14.45
Kadriye Macit Firebase'i Projelerimizde Ne Kadar Etkin Kullanıyoruz?, YourCampus
14.45 - 15.00
Networking
15.00 - 15.45
Levent Kantaroğlu Breaking Limits with Flutter, Turkish Technology
15.45 - 16.00
Networking
16:00 - 16:45
Omar Elcircevi MLOps in the Age of Generative AI, Turkcell
16:45 - 17.00
Networking
17:00 - 17:45
Mine Eren iOS Developer Yolculuğu: İş Akışları ve Deneyimler
17:45
Kapanış - Çekiliş

Karadeniz Salonu (Alt Kat)

09.15 - 09.45
Barış Yesugey Keynote,Google
09.45 - 10.00
Ara
10.00 - 10.45
Kaan Özbudak Data Engineer RoadMap & Data Engineer vs Data Science, TOM
10.45 - 11.00
Networking
11.00 - 11.30
Alper Sarı Before Starting the Cloud, Turkticaret.net
11.30 - 11.45
Networking
11.45 - 12.30
Çağatay Ulusoy Tek Kodla Çoklu Platform: Flutter ve Firebase ile Fikirden Ürüne Tam Gaz!, Sopu Academy
12.30 - 12.45
Networking
12.45 - 13.30
Avni Bilal Demirtaş Local Auth in Flutter, Arcode Digital
13.30 - 14.00
Öğle Arası
14.00 - 14.45
Erol Kaftanoğlu How manage your state in Compose UI?, GDG Istanbul
14.45 - 15.00
Networking
15.00 - 15.45
Ali Can Batur Mistakes are the portals of discovery
15.45 - 16.00
Networking
16.00 - 16.45
Burak Pastırmacı Vision Language Model with Jax / Flax, Renault Group
16.45 - 17.00
Networking
17.00 - 17.45
Semih Kışlar DevRel Yönetimi: Geliştirici İlişkileri, Mert Software Electronics
17.45
Kapanış - Çekiliş

Acele Et!

Avantajlı Bilet Fırsatlarını Kaçırma

Geçen seferki biletlerimiz hızlı satıldı, kaçırmayın.

@2024 GDG İzmir. Tüm Hakları Saklıdır.